- Sportovní marketingová

& organizační agentura -

Craft Team Running 2019 - Zlín

08.09.2019

PŘIHLÁŠKA

WEB AKCE

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Základní informace

 

Růžové kočky z Liberce mají triumf z týmového půlmaratonu ve Zlíně

Přes půl země až z Liberce do Zlína se vydalo chlapecké kvarteto dívčího jména Pink Cats With Big Teeths za vítězstvím ve čtvrtém podniku letošního seriálu Craft Team Challenge.

„Vinou pracovní brigády jsme nebyli na Lipně a tak jsme potřebovali body do celkového pořadí, protože v době posledního závodu jedeme na Xterru do Číny. Ale taky jsme rádi poznali zase jiné místo,“ vysvětlil spokojeně po splněném úkolu za světoběžníky Adam Holomoucký, který rozbíhal první úsek.

Parta studujících běžců a triatlonistů dokázala stlačit výsledný čas těsně pod hodinu (59:14), letos už byli (i s Ondřejem Petiškou a Vladimírem Křivským, tady čerstvě i se Štěpánem Holomouckým) jednou třetí a jednou druzí, dokompletovali tedy pozice na stupních vítězů. Vedoucí formace průběžného žebříčku seriálu Kalokagathia olympijského vítěze v pětiboji Davida Svobody by tu měla zdatné soupeře, pokud by zde nechyběla.

Týmový půlmaraton prožil v zámeckém parku sadu Svobody ve Zlíně premiéru. A navzdory nepříznivému deštivému počasí probudil příjemnou atmosféru. Však na závěr vyšlo i sluníčko. Na technické trati v parku se spolu poměřili běžci různých úrovní, ke slovu přišla i týmová strategie vysílání běžců na jednotlivé úseky.

Dvě smíšené formace postavil i titulární partner série Craft, jehož český distributor Vavrys sídlí v nedalekých Luhačovicích. V jedničce nastoupil známý běžec Vít Kněžínek, který je tváří jejich další značky Inov8, anebo sestra majitele firmy Lenka Vavrysová.

„Běhá nás ve firmě hodně orientačních běžců, kteří mají taky závody, takže jsme sestavy dávali dohromady na poslední chvíli. Ale jsme moc rádi, že jsme vyrazili a vyzkoušeli si týmový půlmaraton na vlastní kůži. Moc se nám to líbilo,“ chválil Vít Šerý, marketinkový manažer Craftu, samozřejmě taky absolvoval čtyři okruhy.

Skladba závodního pole byla vyrovnaná, objevilo se hodně smíšených týmů, mocně povzbuzovaní triatlonisté z místního Titan TriLife vyslali na trať mužské i ženské kvarteto.

Nejdelší zážitek si odvezl tým KaPeZuKa, pojmenovaný podle začátků křestních jmen svých členek. Zaprvé se i v hustém dešti jako první nedočkavě prezentovali v závodním zázemí. No a zadruhé, na trati jim to přece jen trvalo poněkud déle než zkušeným běžcům. „Moc neběháme, byla to výzva. Našli jsme si závod jako tip na facebooku, musely jsme se hodně přemlouvat, abychom přišly. Ale nelitujeme, naopak, bylo to báječné a ještě si vezeme medaile,“ povídaly dámy z nedaleké Březnice.

Po Praze 5, Plzni, Lipně a Zlínu vyvrcholí letošní Craft Team Running v sobotu 21. září na Kavky 4 sport festu v Praze na Pankráci.

Kompletní výsledky na www.sportovniservis.cz

a další informace na www.teamrunning.cz

:::

 

Craft Team Running míří na Moravu. Zlín čeká premiéru

Poprvé v nové destinaci na Moravě se představí unikátní formát běžeckého závodu - týmový půlmaraton. Ve sportovním městě Zlíně, v jehož aglomeraci sídlí titulární partner série, se v neděli 8. září koná čtvrtý díl druhého ročníku Craft Team Running. Nesmíte chybět!

„Jsme rádi, že naše firma a tento projekt přispějí k bohaté sportovní nabídce právě v tomhle městě a zrovna takovou atraktivní běžeckou akcí. Samozřejmě naši zaměstnanci z Luhačovic, i když se věnují hlavně hodně orientačnímu běhu, postaví nejmíň jeden tým,“ těší se a usmívá Vít Šerý z firmy Vavrys, která na českém trhu zastupuje švédský Craft, ale i třeba Orbeu, Didriksons a další kvalitní sportovní značky.

Ve Zlíně se poběží v sadu Svobody na třídě Tomáše Bati. V centru města s geniem loci zámeckého parku mezi vzrostlými stromy a v režimu památkové péče v tradičním formátu. Nejprve ve 12.45 hodin odstartuje Family Run, kde běží rodič 700 metrů a jeho potomek 300 metrů. Pak hnedle ve 13 vyrazí členové čtyřčlenných týmů na první z šestnácti cca 1,3 km dlouhých úseků, v součtu poskládajících celý půlmaraton.

Týmový půlmaraton přináší nevídané běžecké zážitky, uplatní se tu víc než kde jinde taktika, strategie, koučink i správné střídání – nejen samotná běžecká výkonnost jednotlivce.  Nabízí se tu ideální možnost také pro utužení byznys vztahů, pro firemní týmy je připravena navíc širší nabídka služeb i možnosti prezentace.

Anebo můžete účast pojmout jednoduše jako neobvyklý závod či přípravu na další už „jen“ individuální podniky. Už se tu ukázala řada významných osobností, vloni si v jednom týmu dvakrát zaběhli olympijští šampioni z léta i zimy, David Svoboda a Kateřina Neumannová, po letech se představila bývalá reprezentantka v lehké atletice Monika Deverová, plzeňský radniční tým tým tlačil triatlonista olympionik Přemysl Švarc, běhá Eva Šebrlová se synem Štěpánem, kteří přesvědčují i tátu Romana, desetibojařského mistra světa, s dětmi zvládl také Family Run primácký moderátor a běžec Petr Vágner a další.

Základní pravidla znějí následovně: Trať má půlmaratonské parametry (tedy 21, 094 km), závodí čtyřčlenná družstva (muži, ženy, nebo mix 2+2) na 16 úsecích. Tam už mohou libovolně nasazovat běžce, rozhodovat se v průběhu závodu podle vývoje. Každý musí odběhnout nejméně dva úseky.

To vše na zhuštěném prostoru s DJs, kde mohou diváci sledovat předávky a vývoj závodu. Bohatý závodnický servis doplňuje i příjemná odměna - všichni čtyři členové prvních 100 přihlášených štafet dostanou originální trička a čelenky Craft.

„Těšíme se na poznání dalšího města a samozřejmě přijedeme zase v zajímavé sestavě,“ zve také David Svoboda, olympijský vítěz v pětiboji z Londýna 2012 a tvář Craft Team Running. V jeho formaci Kalokagathia nastupuje pravidelně jeho bratr dvojče triatlonista Tomáš Svoboda, špičkoví atleti nebo pětibojaři z Dukly a naposledy na Lipně se v ní objevil i paralympijský cyklistický šampion Jiří Ježek. Poměřit si s nimi síly přímo na trati je přece motivace.

Letošní druhý rok poháru týmových půlmaratonů se běžel už v Praze 5, Plzni a na Lipně, a po Zlíně vyvrcholí 21. září v Praze 4 na sportovním festivalu Kavky 4 sport na Pankráci.

Více informací, výsledky a přihlášky naleznete na www.teamrunning.cz

 

:::

 

Craft Team Running Challenge 2019

Termín závodu: 8. září 2019

.Místo startu: Zlín, Sad Svobody, třída Tomáše Bati

Kategorie:

Muži - junioři

Ženy - juniorky

Dospělí - junioři mix (2 muži + 2 ženy)

Family Run

 

Pravidla:

Účastní se čtyřčlenný tým.

Běží se půlmaraton rozdělený na 16 okruhů v délce 1 318 metrů klasickým štafetovým způsobem s předávkou štafetového kolíku ve vyznačeném území.

Taktika nasazování členů týmu je plně na Tobě, jediná povinnost je, aby každý běžel alespoň dvakrát. Na rozdíl od klasické štafety, kde každý běží jeden předem daný úsek, zde o počtu úseků a nasazení rozhoduje tým, a to i v průběhu závodu.

 

Pravidla Family Run:

tým tvoří dítě a rodič

běží se celkově 1,2 km

dítě běží 400m a předává dospělému, který zdolává 800m

 

Startovné:

základní online registrace                                                     1.500,-Kč/tým

na místě                                                                                 2.000,-Kč/tým

juniorské týmy (všichni členové do 18let)                               600,-Kč/tým

Family run                                                                             zdarma

 

Časový program

09:00 – 12:00 Prezentace závodníků
12:45 – Start Family Run
13:00 – Start Team Running Challenge

16:30 – Vyhlášení výsledků

 

 

V ceně startovného závodník získává:

- triko nebo čelenku CRAFT zdarma

- profesionální sportovní zázemí

- kompletní pitný režim a lehké občerstvení

- čipové měření a detailní výsledkový servis

- účastnická medaile pro každého

- fotografie ze závodu

- startovní číslo včetně spínacích špendlíků

- SMS s výsledkem (čas, pořadí v kategorii)

 

https://mapy.cz/s/3gOEW

 

Představujeme vám nového partnera seriálu Craft Team Running, kterým je Mattoni

 

Z médií:

https://www.bezvabeh.cz/clanek/6487-ruzove-kocky-z-liberce-maji-triumf-z-tymoveho-pulmaratonu-ve-zline

Fotogalerie

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

© 2012 SportGroup.cz s.r.o. / Webhosting by YourHosting.cz

Home / O nás / Akce / Služby / Partneři / Kontakt