- Sportovní marketingová

& organizační agentura -

Kilpi TRC - Špindlerův Mlýn

05.08.2017

PŘIHLÁŠKA

WEB AKCE

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Základní informace

 

Krkonošská padesátka KTRC, to je královský trail roku

Ideální počasí - slunce a svěží vánek na hřebenech - a panoramatické výhledy, osvěžení na trase z horských bystřin. Krkonoše v plné (letní) kráse. K tomu v cíli ve skiareálu ve Svatém Petru navíc za odměnu živé koncerty. Královský podnik Kilpi Trail Running Cupu nabídl běžcům kompletní a unikátní, často přímo limitní zážitky.

Petr a Joglová, zjevili se noví horští vítězové

Krkonošskou padesátku s aktualizovaným více běžeckým profilem vyhrál nečekaně Jiří Petr, pilný a kvalitní doposavad spíše rovinový běžec. „Chtěl jsem si to dát na zpestřenou a vyšlo mi to,“ povídal i sám překvapeně. Celou pouť zvládl 38letý borec od Brna za výtečných 4:37:44.

„První část jsme se tam prolínali s kluky z kratší trati. Pak od rozdělení na 18. km od Horalu jsem zůstal na čele sám. Na Medvědíně jsem poprvé viděl ty dva (Palko a Štantejský) za sebou. V tom kopci nemáš takový odhad, začalo mi docházet a bál jsem se, že to ztratím. Ale pak se to zase rozběhlo a udržel jsem tři minuty náskoku. Jsem moc spokojený. Celou sezonu mám nějaké zdravotní problémy, tak doufám, že jsem je tady rozehnal,“ komentoval svůj výkon.

Na druhém místě skončil zkušený skyrunner Aleš Palko, minutu za ním místňák Michal Štantejský. Na stupně vítězů se už nevešel obhájce prvenství Radoslav Groh, který si prošel krizemi. Taková štrapáce se tu běžela potřetí, pokaždé jinak, tentokrát se ale podařilo skutečně zatím nejlíp vyladit všemožné detaily.

Mezi ženami se objevila nová hvězda Marcela Joglová, která na absolutním 21. místě dorazila do cíle za 5:44. „Můj první horský běh, navíc takhle dlouhý,“ vydechovala. „Na Medvědíně mě začaly chytat křeče i píchat, myslela jsem, že budu muset zabalit, ale naštěstí jsem to z kopce zase rozběhala,“ vyprávěla.

Třicetiletá pražská fitness trenérka původem ze Šumavy běžela letos na jaře první maraton na silnici za 3:02. „Běhám pro radost, občas s klienty, závody si vybírám podle chuti,“ povídala. „Ale tady se mi to líbilo úplně nejvíc. Žádné davy, sportovní úroveň, nádherná příroda. Možná mi zrovna tohle bude sedět nejvíc,“ usmála se.

Druhá skončila Daniela Havránková z pražského Olympu (za 6:10), předloni bronzová na mistrovském maratonu v Praze, zde taktéž v horské premiéře. „Paráda, dalo se běžet skoro celé,“ vydechla spokojeně. Třetí skončila Tereza Gecová a těsně za ní už zkušená KTRC běžkyně Martina Hampejsová, spolu s Pavlem Bednářem partneři z vítězného dua Šneci na max.

Lyžaři Řezáč a Kocumová běželi bez hůlek

Poloviční 24 km trať je plnohodnotnou součástí seriálu KTRC (královská padesátka se hodnotí s mimořádným koeficientem 1,5). Také tady vypuštění závěrečného výšlapu sjezdovky a jeho nahrazení dřívější panoramatickou poutí na Klínovky jednoznačně prospělo, což si pochvalovali i zvuční lyžaři Stanislav Řezáč a Zuzana Kocumová.

Bývalá juniorská mistryně světa v běhu na lyžích a současná dvojnásobná světová šampionka ve sparťanském závodě v dresu Inov8 jasně dominovala. Vyrazila s hůlkami, ale po seběhu Stohu je odhodila. „Ty výběhy se daly zvládat v pohodě,“ vysvětlovala. Absolutně skončila osmá za 2:13 a trať si moc užila. „Já jen závodím, protože bych už v týdnu nestihla regenerovat,“ hodnotila svoji formu.

Řezáč se držel na špici, ale dvojice specialistů, horský běžec „krupičkovec“ Radek Hübl a orienťák Jan Mrázek, přece jen brzy ukázali kvalitu. „Běhal jsem tu někdy před patnácti lety. Ty seběhy byly drsný, ale celkově dobrý trénink,“ pochvaloval si Řezáč, nejlepší čtyřicátník, celkem šestý.

Horský křest tu podstoupil Antonín Rektor, dvojnásobný celkový vítěz Pražského běžeckého poháru. Dospěláky prohnal místní 15letý školák Jakub Švec, který neuvěřitelně zaútočil v poslední stěně Stohu. A po půlroční pauze se vrátil do KTRC ve slušné kondici bývalý pařížský model a zpěvák David Král.

Doprovodnou pětku Běh na maXXimum s Evropou 2 vyhráli Tomáš Vejsada a Eva Fryšarová. „Loni jsem tu běžela 24 km kopce, ale letos se víc zaměřuju na kratší tratě a tak jsem musela přijet,“ usmívala se.

Evropa 2 se postarala i koncertní doprovod, běžcům hráli kapely Dilated, Mirai a především skvělá Lenny, která se letos v Česku objevuje pouze třikrát. Tradiční servis nabídli Birell, Subaru, Salming, Beany a další spřízněné značky.

Kilpi Trail Running Cup pokračuje dalším zážitkovým půlmaratonem na Lipně příští sobotu 19. Srpna (start 13.45), který zahajuje program tradičního týdenního Lipno Sport Festu.

 

 

Registrace na sezónu 2017 otevřena.
Můžete se registrovat do jednotlivých závodů za 400 Kč nebo si koupit sezónní pas na všech 9 závodů sezóny za 2500 Kč

OBJEDNAT

 

Termín závodu sobota 5. srpna 2017

Místo startu: Špindlerův Mlýn, areál Svatý Petr

Parkování: Špindlerův Mlýn - centrální parkoviště

Trať: 5km +150m převýšení

Startovné:

250 Kč registrace předem

300 Kč registrace na místě (v případě volné kapacity)

V ceně startovného závodník získává:

Startovní číslo včetně spínacích špendlíků

Zapůjčený měřící čip

Finisherskou medaili

SMS s výsledkem (čas, pořadí v kategorii)

elektronický certifikát

Fotografii z trati nebo cíle závodu

Občerstvení na trati a v cíli

 

 

 

 

ČASOVÝ PROGRAM PÁTEK 4. 8. 2017

17:00 otevření startovní kanceláře

21:00 uzavření startovní kanceláře

 

ČASOVÝ PROGRAM SOBOTA 5. 8. 2017

6:00    otevření startovní kanceláře

7:30    uzavření startovní kanceláře

8:00    start  závodu na 21 a 50 km (společný start)

9:30     nástup moderátor a DJ Petr Říbal (tvář Evropy 2)

9:30 – 10:30   muzika

10:30  očekávaný vítěz závodu na 21 km

11:00 – 11:30 zvuková zkouška DILATED

12:00   start závodu na 5 km Běh Evropy 2 na MaXXimum – startuje starosta města ŠM

12:18   očekávaný vítěz závodu 5 km          

12:30 – 13:15  koncert DILATED

13:30   očekávaný vítěz závodu na 50 km

13:30   vyhlášení výsledků závodu na 5 km Běh Evropy 2 na MaXXimum

13:30   nástrojovka MIRAI

13:45   zvuková zkouška MIRAI

14:30 – 15:15 koncert MIRAI

15:30   nástrojovka LENNY

15:45 – 16:30 zvuková zkouška LENNY

16:30   vyhlášení výsledků 50 a 21 km

16:30 – 17:15 koncert LENNY

17:15 – 19:00 DJ Petr Říbal

19:00 – 21:00 DJ ROXTAR ???

21:00   předpokládaný konec akce

 

Plánujte si výpravy.

Kilpi Trail Running Cup upravuje trasy

Největší tuzemská série běhů v terénu, Kilpi Trail Running Cup, lehce mění trasy. „Vycházíme z připomínek a postřehů běžců. Chceme je ještě víc zatraktivnit, vymazat maximum zbylých asfaltových pasáží a také sjednotit vzdálenosti,“ vysvětluje Martin Dvořák, ředitel KTRC.

Městské traily v Praze a Ostravě budou mít deset kilometrů, dalších pět závodů tvoří horské půlmaratony a velehorské Krkonoše nabídnou královskou padesátku. Bohatý doprovodný program chce naplnit heslo: „Zaběhejte si prima s celou rodinou a objevte místa, kde jste ještě nebyli.“ Už teď si můžete naplánovat letošní běžecko-výletně-zážitkový víkendový kalendář.

Běhy v městských terénech se tedy mírně změní. Úvodní Trail Ostrava (29. 4.) se zkrátí o necelé tři kilometry, ale o hřejivý dým haldy Ema ani výhledy na hrad či zoo nepřijdete. Na pražském Petříně se Trail Praha poběží o kilometr méně opět na dvouokruhové (s převýšením 240 m v jednom) trati. Naopak na zelených greenech golfového hřiště si Motolské jamky užijete o jeden okruh navíc, tedy celkem 5x2.

V kopcích čeká nejzásadnější změna na Dolní Moravě, která se zkracuje ze třicítky na Kralický půlmaraton. „Zachováme všechny horské a přírodní pasáže. Hned po startu se vystoupá ke Stezce v oblacích a odpadne také závěr po asfaltu podél říčky s posledním stoupáním,“ popisuje Dvořák. Tím pádem se stává tahle trasa v průměru nejvýše položeným závodem v zemi.

Loňský závěrečný nováček v Českém lese se prodlužuje o pět kilometrů na Česko-německý půlmaraton a téměř celou trasu nabídne po měkkém přírodním povrchu. Ještě zajímavější se stává i mapa Krkonošské padesátky. „Půjdeme blíž ke Klínovkám a ukážeme další nádherné kouty našich velehor,“ dodává Dvořák. Padesátka má výjimečnou jedenapůlnásobnou bodovou odměnu. Tady zůstává ještě kratší verze 21 km, která se taktéž započítává „normálně“ do žebříčků, mírní se loňské drastické krpály po sjezdovkách, víc se poběží.

Na všech závodech se koná doprovodný pětikilometrový závod, který zvládne i „zbytek rodiny s dítětem“, zatímco se její nejsportovnější reprezentant bude tužit na hlavní trase. „Pro děti zajistíme hlídání i atletické školičky,“ doplňují pořadatelé.

KTRC má občerstvené webové stránky (www.ktrc.cz), na nichž najdete podrobné mapy závodů a můžete se už registrovat. Jeden závod stojí 400 Kč, sezonní pas na všech devět podniků 2 500 Kč. Ceny patří k nejpřívětivějším, které na českém trhu najdete, porovnáte-li nabízený závodnický servis.

 

KTRC Krkonošská 50, 21 a 5 – pozvánka od Ondry Fejfara

 

Pokud hledáte tu správnou prázdninovou výzvu, určitě přijeďte první srpnový víkend do Krkonoš. Chci vás tímto pozvat do Špindlerova Mlýna na již třetí ročník královského podniku Kilpi Trail Running Cupu – Krkonošská 50 a Krkonošská 21. Pro vyznavače horského běhu se jedná o vrchol letní sezóny, kam navíc můžete vyrazit s celou rodinou a víkend v srdci našich nejvyšších hor si tak užít společně.

Na výběr bude hned ze tří tratí. Hlavní závod na padesát kilometrů prověří fyzickou i psychickou odolnost každého běžce, zároveň však slibuje neopakovatelný zážitek a nádhernou trať. Kdo si na celou padesátku netroufne, je pro něho připravená poloviční vzdálenost, která je sama o sobě také výzvou a nudit se na ni v žádném případě nebudete. Novinkou je letos pětikilometrová trať, kterou s radostí může zdolat opravdu každý a vyzkoušet si, jak se asi cítí účastníci hlavních závodů.

Start a cíl všech závodů je ve Svatém Petru, kde účastníci i doprovod naleznou perfektní zázemí. Navíc díky bohatému programu zde bude celý den co dělat. Pořadatelé se snaží každý rok závod posunout na stále lepší úroveň a podle ohlasů závodníků se jim to daří. Pro letošek je připraveno hned několik novinek, vedoucích především ke zaktraktivnění trasy obou hlavních závodů. Tu jsme společně ladili během celého roku, a tak přibývají nové trailové pěšiny, po kterých bude běh čistou radostí, bez ohledu na to, co už máte v nohách. Zároveň jsme však zachovali několik prudších pasáží na prověření vašich skyrunningových schopností. Zkrátka od všeho něco!

Krkonošská 50 a Krkonošská 21 startují společně a obě vedou pozvolným stoupáním po mechové cestě až na Pláně. Kopec je to sice dlouhý, ale na začátku vám rychle uteče. Z Plání se nově běží kolem Boudy na Pláni do Klínového dolu a na odbočku u Klínových bud. Tento úsek považuji za nejhezčí z celého závodu. Kdo někdy „Klíňák“ navštívil tak ví, že na tomto klidném a závětrném místě se doslova zastavil čas. Je to zároveň nejvyšší bod závodu a na odbočce na modrou turistickou značku se můžete občerstvit z výborného horského pramene, který nikdy nevysychá. Já už z něho piju léta a vždy mě při tréninku příjemně osvěží a nakopne.

Odtud obě trasy pokračují krásným trailovým seběhem až na sjezdovku Stoh, po které se „padákem“ dolů dostanete zpět do Špindlerova Mlýna. Tento úsek prověří vaši techniku seběhu. Následuje tradiční smyčka od hotelu Horal k Úbočí ke Kozím hřbetům. Potom už se obě tratě rozdělují. K21 se stáčí zpátky na Stoh a sbíhá do cíle přímo do Svatého Petra. K50 pokračuje táhlým stoupáním po Dřevařské cestě až k Boudě u Bílého Labe a po dalším hezkém trailu dále směrem k Erlebachově boudě.

Zde se trať začne stáčet opět ke Špindlerovu Mlýnu. Tady si můžete užít nastoupané metry, když budete po nádherných cestách a pěšinách několik kilometrů pozvolně sbíhat směrem do Labského dolu. Minete přitom Medvědí boudu, za kterou budete lesem klesat dále do údolí. Nebojte, na opravdového medvěda zde už nenarazíte. Jedná se o ideální úsek, kde můžete vyklepat nohy a trochu vydechnout. Bude totiž proč.

To už se píše třicátý pátý kilometr a před vámi se tyčí modrá sjezdovka na Medvědín. Stoupání, kam vám ještě musí zbýt dostatek sil. Tento úsek si budou užívat asi jen ryzí skyrunneři, nicméně vás může těšit, že jakmile se na Medvědín vyškrábete, máte téměř vyhráno. Zbytek závodu už vede převážně z kopce. Nejprve seběh na Mísečky a smyčka směrem k Černé skále, po které následuje další dlouhý seběh až do centra Špindlerova Mlýna.

Do cíle se potom dostanete mírným stoupáním okolo sjezdovek na Hromovce, až se objevíte na modré sjezdovce, která už vás dovede do cíle ve Svatém Petru. Zvládli jste to! Teď už jenom pořádné občerstvení a můžete začít probírat své zážitky s přáteli nebo s rodinou. A věřte, bude o čem mluvit. Trať je sice poctivá, s převýšením téměř dva a půl tisíce metrů, ale velice běhavá se spoustou relativně rovinatých úseků. Krkonoše jsou v tomto daleko milosrdnější než strmé Beskydy.

No a kdo si netroufne na hlavní závod nebo si jen bude chtít zpestřit čekání na svého favorita, může zkusit náš pětikilometrový závod. Zvlněná trať v okolí Špindlerova Mlýna je vhodná pro běžce jakékoliv výkonnosti. Proč si třeba nezkusit svůj první kopec právě tady?

 

Do závodu je ještě daleko, ale abychom vás trochu namotivovali do tréninku, připravujeme pro vás ve Špindlerově Mlýně v termínu 21. – 23. července víkendový přípravný běžecký kemp. Kemp si vezmu na starosti já osobně a budete se moc těšit na příjemné trailové výběhy, ale i na trochu toho tréninkového drilu a nácviku kopců. Zkrátka se vám budu snažit předat co nejvíce zkušeností a co nestihneme probrat při tréninku, stihneme jistě večer u zlatavého moku. Více informací o KTRC přípravném kempu naleznete již brzy zde http://www.trailrunningcup.cz/kemp/.

 

https://www.behej.com/clanek/12626-rozhovor-chceme-aby-ktrc-byl-prima-vyletem-pro-celou-rodinu

 

Článek Outdoor

 

http://www.sportovnilisty.cz/pozice-1-top/kilpi-trail-running-cup-2017-slavnostne-odstartovali-herci-ze-serialu-modry-kod/


http://www.svetbehu.cz/zajimavosti/32572-ktrc-krkonosska-padesatka-se-namisto-splhani-vic-rozbehne/

 

http://www.prazskypatriot.cz/krkonosska-padesatka-se-v-srpnu-namisto-splhani-vic-rozbehne/

 

http://www.active-sport.cz/outdoor/novinky/1806-krkonosska-padesatka-se-namisto-splhani-vic-rozbehnehttp://www.active-

 

sport.cz/outdoor/novinky/1806-krkonosska-padesatka-se-namisto-splhani-vic-rozbehne

 

https://www.behej.com/clanek/12969-kilpi-cup-pokracuje-padesatkou-v-krkonosich-a-bude-to-divocina

 

http://kultura.zpravy.idnes.cz/lenny-koncerty-praha-brno-09k-/hudba.aspx?c=A170724_233021_hudba_vha

 

http://m.jenprozeny.cz/volny-cas/52927-jiz-tuto-sobotu-bezi-krkonosska-padesatka-kralovsky-cesky-trail

 

http://run-magazine.cz/hlavni/zavody/krkonosska-padesatka-prichazi-s-novinkami

 

http://www.active-sport.cz/outdoor/novinky/1821-kolik-toho-v-lete-nabeha-legendarni-lyzar-rezac-chysta-se-do-krkonos

 

http://www.horydoly.cz/forum/outdoor/bezci/bezecke-zavody-2017

 

MF DNES

 

Krkonošský deník

 

https://www.sport.cz/behani/odjinud/clanek/904995-na-kralovsky-zavod-se-chysta-i-legendarni-rezac-bez-lyzi.html#section-artcl

 

http://sport.idnes.cz/laufar-rezac-vymeni-lyze-za-bezecke-tretry-f2o-/lyzovani.aspx?c=A170803_094622_lyzovani_par

 

http://krkonossky.denik.cz/ostatni_region/maraton-jeste-rezac-nikdy-nebezel-ted-miri-vyzkouset-krkonosskou-padesatku-20170802.html

 

https://www.sport.cz/behani/odjinud/clanek/904995-na-kralovsky-zavod-se-chysta-i-legendarni-rezac-bez-lyzi.html

 

https://www.bezkuj.com/clanek/12985-na-kralovsky-trail-kilpi-trail-running-cupu-v-krkonosich-se-chysta-i-legendarni-lyzar-rezac

 

http://www.tyden.cz/rubriky/relax/zabava/krkonosska-padesatka-se-blizi-nabidne-novou-trasu_440532.html

 

http://www.bezvabeh.cz/clanek/5508-kolik-beha-legendarni-lyzar-rezac-chysta-se-na-kralovsky-trail-v-krkonosich

 

TOPSTAR

 

https://www.behej.com/clanek/12998-bezeli-jsme-padesatka-v-krakonosove-reviru

 

https://www.behej.com/clanek/12997-krkonosska-padesatka-ktrc-to-je-kralovsky-trail-roku

 

http://www.active-sport.cz/outdoor/reportaze/1824-krkonosska-padesatka-ktrc-to-je-kralovsky-trail-roku

 

http://www.svetbehu.cz/zavody/32794-krkonosska-padesatka-ktrc-to-je-kralovsky-trail-roku-padesatku-ovladli-jiri-petr-a-marcela-joglova-/

 

5PLUS2

 

 

 

 

 

 

Dalším partnerem KTRC 2017 je TelebridgeTeam, který vylosovaným na závodech
umožní nevšední zážitek, proletět se na tandem paraglidingu.www.telebridgeteam.cz

 

 

 

Fotogalerie

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

© 2012 SportGroup.cz s.r.o. / Webhosting by YourHosting.cz

Home / O nás / Akce / Služby / Partneři / Kontakt