- Sportovní marketingová

& organizační agentura -

KTRC vyhlašuje termínovku 2017

05.09.2016

PŘIHLÁŠKA

WEB AKCE

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Základní informace

Ještě zbývají tři podniky podzimního programu, KILPI TRAIL RUNNING CUP už ale teď s předstihem posílá do světa termínovou listinu na nadcházející ročník. Jako první z celostátních běžeckých seriálů.

 

Chceme dát běžcům šanci včas si naplánovat sezonu

„Chceme dát běžcům šanci včas si naplánovat sezonu a dát jim vědět, že se vracíme k tradičním termínům. Ve velké konkurenci závodů bychom také rádi našli s ostatními pořadateli prostor, abychom si zbytečně nekřížili termíny,“ říká Martin Dvořák, ředitel KTRC, největšího seriálu běžeckých závodů v terénu.

V kalendáři 2017 bude devět závodů, stejně jako tento rok

Na jaře se začne městskými traily v Ostravě a v Praze na Petříně, které poslouží jako zahřívačka na vrchol jarní sezony, nádhernou třicítku na Králickém Sněžníku. Léto bude ve znamení Krkonošského skymaratonu. Půlmaraton na Lipně se vrací do druhé poloviny srpna, stejně tak Běh přes motolské jamky na golfovém hřišti v Praze bude po letošní změně opět podzimním finále. Ještěd, Čeladná i Český les zůstávají.

Nepřímou součástí seriálu bude taktéž Běh do oblak

Nepřímou součástí seriálu bude taktéž 10. prosince Běh do oblak do sjezdovky až na vrchol vyhlídkové stezky na Dolní Moravě. „Loňský křest měl velký úspěch, proto ten běh chceme zachovat jako přátelské propojení staré a nové sezony,“ vysvětluje Dvořák. Účastníci letošního závodu získají jako odměnu zdarma startovné na jeden závod KTRC ročníku 2017.

„V nejbližších dnech otevřeme možnost přihlášek na všechny závody včetně výhodného celoročního balíčku,“ dodává ředitel. Cena bude 3 000 Kč včetně trika, jednotlivé závody400/500/600 Kč dle včasnosti registrace.

A jestliže se téměř nemění tratě, o to víc přibyde vylepšení závodnického servisu v podobě většího počtu občerstvovacích stanic, zázemí závodů i služeb pro účastníky. Další informace představí pořadatelé na slavnostním vyhlášení KTRC 2016 v rámci outdoorového a cestovatelského festivalu Obzory v Praze 12. listopadu, den před Velkou kunratickou.

 

Kalendář Kilpi Trail Running Cup 2017

29. 4. sobota Ostrava - TRAIL OSTRAVA 12 km
28. 5. neděle Praha Strahov - TRAIL PRAHA 11 km
10. 6. sobota Dolní Morava - KRALICKÁ 30 (km)
5. 8. sobota Špindlerův Mlýn - KRKONOŠSKÁ 50 (km) Skyrunning
19. 8. sobota Lipno nad Vltavou - LIPENSKÝ PŮLMARATON 21 km
17. 9. neděle Horní Hanychov - JEŠTĚDSKÝ PŮLMARATON 21 km, Skyrunning
7. 10. sobota Pstruží/Čeladná - ONDŘEJNICKÝ PŮLMARATON 21 km, Skyrunning
22. 10. neděle Lísková - ČESKÝ LES 15 km
5. 11. neděle Praha Motol - MOTOLSKÉ JAMKY 8 km
 

http://www.pohora.cz/obzory/beh/27907-vyhlaseni-vysledku-kilpi-trail-running-cupu/

SUBARU

 

 

 

Fotogalerie

© 2012 SportGroup.cz s.r.o. / Webhosting by YourHosting.cz

Home / O nás / Akce / Služby / Partneři / Kontakt