- Sportovní marketingová

& organizační agentura -

Běžecká škola Prahy 4

03.12.2015

PŘIHLÁŠKA

WEB AKCE

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Základní informace

 
 
V prosinci se ve škole nejen běhá. Organizátor, společnost SprotGroup.cz, připravila několik překvapení. Na běžce čeká besídka, setkání s Petrem Havlíčkem a Běh do oblak.
 

Běžecká škola Prahy 4: Tatarák, setkání s Petrem Havlíčkem a Běh do oblak

Ve čtvrtek od 18 hodin u hlavního vchodu Žlutých Lázní. Foto: archiv
 

Sraz Běžecké školy se koná za každého počasí, vždy ve čtvrtek, od 18 hodin u hlavního vchodu Žlutých Lázní. „Po rozcvičce a rozběhání jsou běžci rozděleni do běžeckých skupin pro běh na 3,6 nebo 10 kilometrů,“ zve organizátor Martin Dvořák a dodává „Připravena je úschovna osobních věcí a dbáme na pitný režim“.

Ptejte se Petra Havlíčka

Ve středu 9. prosince se můžete dozvědět zajímavosti z oblasti výživy od Petra Havlíčka. Na Nuselské radnici se koná akce „Doběhněte vánoce“.

Vyběhněte na Moravu

Pokud chcete uniknout předvánočnímu stresu, vydejte se na Moravu. 12. prosince pořádá SportGroup.cz zajímavý běh, kterým se otevírá nová Stezka v oblacích na Dolní Moravě. Pouze 2,5 kilometru, ale s 430 metry převýšení. Závodníci budou prvními na atraktivní stezce s krásným výhledem.

Vánoční Besídka

A nakonec, týden před Štědrým dnem, Besídka B4. Ve čtvrtek 17. prosince v restauraci U Šimků v Praze 4 Podolí, Podolská 2, čeká na běžce tatarák.

 

Fotogalerie

© 2012 SportGroup.cz s.r.o. / Webhosting by YourHosting.cz

Home / O nás / Akce / Služby / Partneři / Kontakt