- Sportovní marketingová

& organizační agentura -

Běžecký happening PRAHY 4

10.09.2015

PŘIHLÁŠKA

WEB AKCE

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Základní informace

 

Běžecký happening Prahy 4 opět rozhýbe Žluté lázně

V záplavě běžeckých akcí si drží ojedinělou filozofii. Běžecký happening přináší radost z běhu a propojuje všechno dění okolo něho. Po loňské úspěšné premiéře se vrací do Žlutých lázní v Praze-Podolí jako speciální vydání už více než rok rozjeté Běžecké školy Prahy 4. Už příští čtvrtek, 10. září.

„Chceme nabídnout příjemné setkání běžců v ruchu všedního dne, stále ještě doufáme teplého sklonku léta. A pak také neobvyklé proběhnutí po centru Prahy včetně Karlova mostu nebo půvabných zákoutí Vyšehradu a Podolí,“ říká Martin Dvořák ze společnosti SportGroup, která stojí za oběma projekty, školou i happeningem.

V areálu na břehu Vltavy vyrostou stánky běžeckých firem, které nabídnou materiál zdarma k testování a výjimečné ceny svých produktů. Mezi nimi povede od 16 hodin Josef Melen besedy s běžci, kouči a zajímavými osobnostmi – o trailovém běhání, posilovacím programu hiit a tabata, o běhání s dětmi, nebo o tom, jak běháním pomoci dobročinnosti.

Dámy, teď zbystřete, vystoupí i skupina svalnatých chlapíků z Freerun Slovakia. Ano, do půl těla předvědou úžasné kousky včetně metání kozelců. Přijdou i olympijští vítězové Kateřina Neumannová, David Svoboda, mistryně světa Denisa Barešová či atlet Tomáš Janků. Pro děti bude po celou dobu připraveno atletické hřiště. A muziku obstará DJ Profesor.

Po společné rozcvičce včetně běžecké abecedy se pak v 18 hodin vyrazí pod vedením trenérů Běžecké školy Prahy 4 ve skupinách podle chuti i výkonnosti – buď po náplavce až ke Karlovu mostu, anebo vzhůru k vyšehradské skále a do podolských zákoutí. A na závěr čeká protažení a pak posezení se zaslouženou odměnou ve zdejších barech a restauracích. Tam se přesuneme v případě horšího počasí, takže žádný strach ze změny programu.

Přijďte si užít běžecký půlden, těšíme se na vás!

 

 

Ani déšť neutopil bezva náladu Běžeckého happeningu Prahy 4

Jen ten svatý Petr jako by ještě nechytil tu správnou běžeckou euforii. Anebo má jako hlavní cíl nejprve dokonale utužit těla i duše běžců. V čase startu hlavního programu druhého ročníku Běžeckého happeningu Prahy 4 ve Žlutých lázních na jeho účastníky seslal pořádnou průtrž mračen…

Stejně jako loni, kdy je zase prověřil náhlým ochlazením a ledovým větrem. Ale nepřišel si na ně ani tentokrát. Než se vyčasilo, přesunul se besídkový blok do sousední restaurace a po dešti se pak aspoň vyčistilo ovzduší na příjemný výběh.

"Běhám moc rád, je to moje přirozená aktivita. I když maraton ještě "oficiálně" nemám, možná jsem už takovou vzdálenost někdy v lese při bloudění naběhal," vyprávěl olympijský vítěz v pětiboji David Svoboda, jeden z významných hostů happeningu, který se na závěr vydal na pětikilometrový okruh vzhůru do vyšehradské skály.

To také olympijská vítězka a navíc mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová zůstala v civilu a povídala si se zájemci o svých běžeckých začátcích i současnosti. Zatímco už druhá skupinka vyrazila na delší pouť centrem Prahy po vltavské náplavce až na Karlův most a přes Kampu a smíchovskou stranu nábřeží zpět.

Předtím ještě vystoupili nedostižní borci z Free Run Slovakia, kteří sklidili aplaus ještě dávno před tím než strhli trička. Lékaři ze záchranky ukázali nácvik první pomoci v terénu, kdy připomenuli včasný a správný zásah na nedávném Skymarathonu Krkonoše. Rozcvičku ve formě intenzívní tabaty předvedla koučka Tereza Bartošová, Michael Dobiáš z Trailpointu diskutoval výběr správných především trailových bot. A Simona Vlašimská, vítězka předloňské Woman´s Challenge, se podělila o zkušenosti s běháním v těhotenství a s dvojčaty v kočárku.

Výroční setkání pravidelné čtvrteční Běžecké školy Prahy 4 potěšilo necelou stovku běžců, kteří sem přišli strávit odpoledne a podvečer všedního dne. Závěrečný tanec Petra Točiče na kolečkových bruslích je naladil i na cestu domů.

 

Bezvabeh.cz - Běžecký happening opět rozhýbe Žluté lázně

Fotogalerie

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

© 2012 SportGroup.cz s.r.o. / Webhosting by YourHosting.cz

Home / O nás / Akce / Služby / Partneři / Kontakt