- Sportovní marketingová

& organizační agentura -

Derniéra v Chuchli

13.03.2013

PŘIHLÁŠKA

WEB AKCE

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Základní informace

Skipark Chuchle na dostihovém závodišti přežil další oteplení a s úspěšnou sezonou se rozloučí středečním závodem, Chuchelskou derniérou. Závodí se od 16 hodin.

Závod bude opravdu volný. Pojede se volným stylem i s libovolným startovním časem. „Jak přijdete, tak můžete jet. Až do 19 hodin. Startovné se neplatí, výsledky najdete na webu sportovniservis.cz a prémie dostanete převodem na účet,“ říká šéf závodu Martin Dvořák. Jedou všechny kategorie od nejmladších žáků – tři okruhy celkem 2250 metrů až po dospělé – pět okruhů 3750 metrů. V absolutním pořadí vyhrají nejlepší muži a ženy na stupních vítězů 1500, 1000 a 500 Kč. V uplynulých měsících se tu konal Pražský pohár, dětské závody i Český pohár v zimním duatlonu, celkem za účasti stovek závodníků.

Navzdory tomu, že se letos zasněžovalo pouze pět dnů po novém roce, sněhová pokrývka a velice solidní trať zde vydržela už devět týdnů. „Okruh jsme raději udělali kratší na 750 metrů, ale s o to silnější vrstvou sněhu, což se nám vyplatilo,“ dodává náměstek primátora Pavel Richter (TOP 09).

Lyžuje se tu zdarma od osmi ráno za umělého osvětlení až do devíti večer. O zájmu veřejnosti o běžecké lyžování zde svědčí zajímavá čísla (za sedm týdnů do začátku března): celková návštěvnost přes třicet tisíc lidí. 58 škol z Prahy a středních Čech zde absolvovalo po 2 hodinách výuky zdarma. Půjčovna poskytla přes 700 lyžařských setů. Celkem 14 instruktorů tady odučilo 195 hodin. „

„Jsem moc ráda, že má náš projekt, který jsme letos realizovali za pomoci Magistrátu hlavního města Prahy už podruhé, takový ohlas a že si tady i v Praze skoro po celou zimu můžou vyzkoušet běžky, jak začátečníci, tak hobby běžci,“ hodnotí spokojeně autorka ideje, olympijská vítězka a mistryně světa Kateřina Neumannová.

Stav závodiště můžete sledovat na webové kameře na www.skiparkchuchle.cz

- Pozvánka na závod (PDF)

- Pozvánka Martin Dvořák - Radio BEAT (MP3)

- Hodnocení žáků základní školy Charlotty Masarykové

 

 

 

Fotogalerie

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

  -

 • -

  -

  -

  -

  -

© 2012 SportGroup.cz s.r.o. / Webhosting by YourHosting.cz

Home / O nás / Akce / Služby / Partneři / Kontakt